در این مطلب 6 ایده متنوع و متفاوت برای نقاشی دیوار یا تابلوهای دیواری به شما نشان داده ایم که می توانید در صورت تمایل، آنها را در خانه یا دفتر کار خود اجرا کنید. در این مطلب فقط ایده ها نوشته شده اند و به مرور روش اجرای همه آنها را آموزش خواهیم داد.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها: در این مطلب 6 ایده متنوع و متفاوت برای نقاشی دیوار یا تابلوهای دیواری به شما نشان داده ایم که می توانید در صورت تمایل، آنها را در خانه یا دفتر کار خود اجرا کنید. در این مطلب فقط ایده ها نوشته شده اند و به مرور روش اجرای همه آنها را آموزش خواهیم داد.

طرح هندسی


این طرح این طور به نظر می رسد که کلی مثلث رنگی در کنار هم چیده اید. اما در واقع طرح اصلی آنها لوزی هایی است که روی هم قرار گرفته اند و در برخی بخش ها هم‌پوشانی کرده اند. روش اجرای این طرح سبیار آسان است و فقط باید وقت و حوصله داشته باشید. ظرافت در اجرای این طرح حرف اول را می زند زیرا باید کار تمیز از آب در بیاید.

طرح ها و ایده های نو برای دیوارهای خانه شما - تصویر 2

حباب های آبرنگی

برای ایجاد یک طرح من‌درآوردی اما هنرمندانه و زیبا می توانید از آبرنگ، مایع ظرفشویی و نی استفاده کنید. در یک کساه رنگ و ریکا را مخلوط می کنید و همچون دوران کودکی که حباب درست می کردیم، با نی درون آنها فوت می کنید و وقتی حباب ایجاد شد، فورا کاغذ را روی آن می گذارید تا شکل آنها روی کاغذ پیاده شود.

طرح ها و ایده های نو برای دیوارهای خانه شما - تصویر 3

سنگ‌شور شده

برای ایجاد طرح سنگ‌شور شده که حالتی از رنگ‌ورورفتگی را القا می کند، به کمی رنگ و کاغذ سنباده نیاز دارید. دو سایه از یک رنگ باید داشته باشید تا سنباده کشیدن، رنگ های خود چوب و رنگ زیرین روی سطح دیده شوند و فرم پوسیدگی را القا کنند.

طرح ها و ایده ها�� نو برای دیوارهای خانه شما - تصویر 4

قدیمی و کهنه

می توانید میزهای نو و مستحکم خانه را طوری رنگ آمیزی کنید که گویا در حال پوشیدن و از بین رفتن هستند. این طرح با دکوراسیون برخی خانه ها بسیار جفت و جور است و نمای زیبایی به چیدمان می بخشد. برای این منظور علاوه بر رنگ به کاغذ سنباده نیز نیاز دارید.

طرح ها و ایده های نو برای دیوارهای خانه شما - تصویر 5
مرمر رنگی

این طرح را می توانید خیلی راحت روی کاغذ پیاده کنید. اما برای استفاده از آن می توانید با تکنیک ها و روش های آسان، همان ها را روی وسایل تزئینی خانه خود نیز پیاده کنید. به طور مثال، طرح را بسازید و سپس به شرکت های چاپ بدهید که روی بوم یا پارچه آن را برای شما چاپ بزنند. وقتی روی پارچه آن را چاپ کنید، می توانید از آن برای دوخت کوسن استفاده کنید تا با بوم های روی دیوار سِت شوند و زیبایی بیشتری را القا کنند. این همان روشی است که در مدرسه کاغذ ابر و باد با آن می ساختیم.

طرح ها و ایده های نو برای دیوارهای خانه شما - تصویر 6

طرح نواری

طرح راه‌راه بیشتر برای اتاق کودک مناسب است. اما اگر رنگ های سنگین و طرح های ساده تر انتخاب کنید، می توانید از آن در اتاق نشیمن یا پذیرایی هم استفاده کنید.

طرح ها و ایده های نو برای دیوارهای خانه شما - تصویر 7
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه