بر این اساس معیارهای زیبایی برای انتخاب در مجله پیپل جذابیت و چهره ای بدون آرایش است.

زیباترین ستاره زن سال ۲۰۱۴ معرفی شد

زيباترين ستاره زن سال 2014 معرفي شد

بازیگر برگزیده اسکار فیلم ۱۲ سال بردگی بار دیگر سورپرایز شد. مجله معروف پیپل (People) همزمان با بیست و پنجمین سال نشر، عنوان زیباترین زن سال ۲۰۱۴ را به لوپیتا نیونگو داد تا این بازیگر سیاه پوست بعد از دریافت اسکار بهترین بازیگر زن، اینبار با عنوان زیباترین زن سال شگفت زده شود.

نیونگو در حالی این عنوان را دریافت کرده است که گوئینث پالترو بازیگر نقش زن فیلم مردآهنی سال گذشته این عنوان را از آن خود کرده بود.

بر این اساس معیارهای زیبایی برای انتخاب در مجله پیپل جذابیت کلی و چهره ای بدون آرایش است.

بازیگر ۳۱ ساله فیلم ۱۲ سال بردگی که انتظار چنین عنوانی را نداشت، گفته خیلی خوشحالم که دختران جوان زیادی می توانند تصویر مرا روی مجله ببینند!!! وی افزود: در نهایت حرفهای مادرم مبنی بر این که من زیبا هستم به حقیت پیوست.

نیونگو در مکزیک متولد و در کنیا بزرگ شده است. وی فعالیت خود را با تبلیغات مواد بهداشتی-آرایشی در تلویزیون آغاز کرد و مدتی به فعالیت در انجمن سرطان آفریقا پرداخت. در نهایت پس از بازی در چند مجموعه کوتاه در فیلم استیو مک کویین خوش درخشید.

کری راسل، جنا دیوان تیتوم، میندا کالینگ، پینک، امبر هرد، گابریل یونیون، مولی سیمز ، استیسی کایبلر و کری واشنگتن در رتبه های دوم تا دهم این فهرست قرار دارند.

منبع : سینما خبر

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه