بهترین خاله دنیا در سال ۲۰۱۴ +عکس

پیپا میدلتون هرگز در هیچ عکسی با پادشاه آینده انگلستان یعنی پرنس جورج کوچک دیده نشده است ولی به نظر می رسد بریتانیایی ها معتقدند در پشت درهای بسته ، پیپا خاله ی بسیار خوبی برای خواهرزاده اش است، او با کسب بیشترین آراء به عنوان بهترین خاله در سال ۲۰۱۴ معرفی شد.

نظردهندگان احساس می کنند علاقه پیپا به استایل، آشپزی و مهارت های پخت کیک از او یک خاله به تمام عیار برای پرنس جورج ساخته است و او توانست ۲۵ درصد از آرا را به خود اختصاص دهد.

162682_253

162684_737

همچنین آنها اظهار دارند که ارتباط نزدیک او با خواهرش و خانواده یکی دیگر از دلایل لیاقت او برای کسب این عنوان است.

یکی از نظر دهندگان گفت: “من فکر می کنم پیپا واقعا یک خاله جالب توجه خواهد بود و وقتی جورج بزرگتر شد می تواند در مواقع لزوم به او نصیحت های لازم را ارائه دهد ، به خصوص آنکه او به عنوان پادشاه آینده تحت فشار بیشتری قرار خواهد گرفت.”

جایگاه دوم بهترین خاله سلبریتی با ۲۰ درصد آرا از آن کیم کارداشیان شد که خاله میسون و پنلوپی، دو کودک خواهرش کورتنی کارداشیان است. طراح لباس مشهور ویکتوریا بکهام که خاله دختر کوچک خواهرش لوئیز آدامز است با کسب ۱۵ درصد آرا در ردیف سوم قرار گرفت.

دیگر سلبریتی های مشهور از جمله ریحانا با ۹ درصد ، بیانسه با ۶ درصد، کایلی مینوگ با ۵ درصد، کلوئی کارداشیان با ۴ درصد، کلی اوزبورن با ۳ درصد و زوئی دسچنل با ۱ درصد آراء توانستند در جایگاه چهارم تا دهم بهترین خاله ها و عمه های دنیا قرار گیرند.

پرشین وی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه