تهیه‌کننده‌ی برنامه «فیتیله» از افتتاح اولین شبکه فراگیر حوزه کودک در فضای مجازی با عنوان «چشمک» خبر داد.

تهیه‌کننده‌ی برنامه «فیتیله» از افتتاح اولین شبکه فراگیر حوزه کودک در فضای مجازی با عنوان «چشمک» خبر داد.

علیرضا آقایی اعلام کرد: همان‌طور که پیش از این اطلاع‌رسانی شده بود که عموهای فیتیله‌ای قرار است در فضای مجازی برنامه تولید کنند، به‌زودی در نیمه اسفند ماه شاهد افتتاح شبکه فراگیر حوزه کودک با موضوعات مختلف و همکاری گروه‌های برنامه‌ساز در ژانر کودک خواهیم بود. شبکه «چشمک» شامل برنامه‌های اختصاصی می‌شود؛ ضمن اینکه این برنامه یک برنامه مستقل است که ربطی هم به فیتیله ندارد.

وی در ادامه گفت: همه گروه‌هایی که در ژانر کودک فعالیت دارند، در شبکه «چشمک» تولید برنامه می‌کنند. این شبکه بر روی تلفن‌های همراه قابل دریافت است و نیاز به اینترنت پر سرعت ندارد.

فیتیله

او همچنین اعلام کرد: شبکه «چشمک» با پخش برنامه‌ها و آیتم‌های کوتاه پنج الی هفت دقیقه‌ای با موضوعات مختلف مثل انیمیشن‌، بازی‌های ایرانی‌ و آیتم‌های عروسکی همراه است. به جز عموهای فیتیله‌ای، افراد دیگری چون مریم وطن‌پور، مجتبی ظریفیان‌، آزیتا رضایی‌، امیرحسین اکبری‌، داود منفرد‌ و… از جمله برنامه‌سازان حوزه کودک هستند که در شبکه «چشمک» برنامه تولید می‌کنند.

آقایی در پایان در توضیح دلیل افتتاح این شبکه در فضای مجازی خاطرنشان کرد: مدیریت شبکه «چشمک» برعهده خودم است. امیدوارم این اتفاق یک فرصت خوب باشد و یک کار متفاوت انجام بگیرد. متاسفانه با توجه به اینکه بچه‌ها این روزها حجم زیادی از زمانشان را به فضای مجازی اختصاص می‌دهند بر این اساس ما تلاشمان این بود که از این بستر استفاده کنیم و حداقل خوراک مناسب به آنها بدهیم.

وی گفت: هنوز مکان قطعی افتتاح این شبکه مشخص نیست و به زودی مشخص خواهد شد.

منبع: ایسنا

Share the post "افتتاح شبکه کودک با حضور فیتیله‌ای‌ها"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. رابطه تلویزیون با «فیتیله‌» خوب شد
  2. استعفای مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو در پی اشتباه فیتیله ای ها
  3. گفت‌وگو با یکی از فیتیله‌ای‌ها پس از حضور در مجلس
  4. خداحافظی فیتیله‌ای‌ها از شبکه دو
Tweet افتتاح شبکه کودک با حضور فیتیله‌ای‌ها - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه